Rozliczanie czasu pracy kierowców


Prawidłowa, zgodna z obowiązującymi przepisami ewidencja czasu pracy to nieodzowny element dokumentacji każdej firmy. Przygotowane przez nas rozliczenia uchronią Twoją firmę od wszelkich roszczeń finansowych ze strony kierowców i pozwolą zapomnieć o ewentualnych problemach prawnych ze strony organów kontrolnych.  


Jeśli masz pytania - napisz do nas.
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie

 

Umożliwiamy Ci rozliczanie się z kierowcami na podstawie spójnej i rzetelnej ewidencję czasu pracy kierowcy. Dzięki temu prawidłowo ustalisz wynagrodzenia i inne świadczeń związanych z pracą. Przed rozpoczęciem usługi doradzimy Ci najlepsze rozwiązania dot. rozliczania czasu pracy i wynagradzania kierowców. Nasze propozycje są zawsze rezultatem analizy Twoich potrzeb i charakteru wykonywanych przewozów w firmie. Sporządzona przez nas propozycja wynagrodzeń i umocowań prawnych to podstawa do rozpoczęcia efektywnego gromadzenia oszczędności i unikania zbędnych wydatków, tak częstych w przypadku  pracy zawodowego kierowcy.
 

Oprócz ewidencji czasu pracy kierowców dostarczamy raporty kontrolne ITD, sporządzone pod kątem przestrzegania przez kierowców przepisów prawa, wraz ze wskazaniem naruszonego przepisu jak i wysokości kary pieniężnej.