O nas

Nazywam się Grzegorz Szyperski i jestem założycielem biura TransClient.


Biuro TransClient  założyłem z myślą o firmach poszukujących specjalistycznego wsparcia w zakresie rozliczania wynagrodzeń i czasu pracy kierowców. 

Swoje doświadczenie zdobywałem jako wieloletni biegły sądowy w zakresie czasu pracy kierowców oraz przez przeszło dziesięć lat pracując na stanowisku Inspektora Transportu Drogowego. W moim dorobku jest kilkadziesiąt opinii wydanych na potrzeby postępowań sądowych, których przedmiotem był czas pracy i wynagrodzenia kierowców.  Pomysł stworzenia biura zrodził się z zapotrzebowania rynku transportowego na specjalistyczną wiedzę związaną z czasem pracy kierowców.  Odpowiedzią na sygnały dopływające ze strony środowiska przewoźników była decyzja o założeniu biura – wspierającej działalność firm transportowych.

Kompleksowa oferta, specjalistyczna wiedza oraz 100% zaangażowania to cechy, które najczęściej przytaczają moi Klienci gdy pytam ich, dlaczego wybrali akurat moją firmę. Głównym moim celem jest przede wszystkim satysfakcja Klienta. Aby ją osiągnąć,  angażuje jedynie najlepszych specjalistów z dziedziny czasu pracy, kadr i transportu drogowego. Współpracujący ze mną fachowcy to prawdziwi eksperci w swojej branży; osoby znające realia rynku, zorientowane w problematyce transportowej, posiadające doświadczenie zdobyte nie tylko w sektorze prywatnym, ale i w instytucjach państwowych. 

Przeprowadzam moich Klientów krok po kroku przez zawiłości prawne, tak, aby nie musieli tracić czasu na skomplikowaną, usianą pułapkami biurokrację.