Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

biuro@transclient.pl

500 700 275

TransClient

Grzegorz Szyperski

Oferta

I inne ważne linki

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Delegacje i płace minimalne w UE

Profesjonalne szkolenia

Odwołania od kar i mandatów

Przygotowanie do kontroli ITD/PIP

Konsultacje branżowe

Przedstawiciel Francja/Włochy

Blog

Dzielimy się wiedzą

Rozliczenia kierowców 

Dlaczego My?

Wiemy, jak ważny jest czas w transporcie, dlatego też nie zwalniamy i gwarantujemy Ci, że w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych otrzymasz od nas komplet dokumentów niezbędnych do wypłaty wynagrodzenia swoim kierowcom.

Krótki czas realizacji maks. 3 dni robocze. 

Krótki czas realizacji maks. 3 dni robocze. 

Jako właścicielowi firmy łatwiej jest mi zrozumieć Twoje problemy związane z działalnością transportową i łatwiej znaleźć ich rozwiązanie. Indywidualne podejście do klienta nie jest dla nas tylko wyświechtanym sloganem, a fundamentem działania naszej firmy.

Zawsze rozmawiasz z właścicielem biura TransClient.

Zawsze rozmawiasz z właścicielem biura TransClient.

Jeżeli w ciągu 30 dni od podpisania umowy znajdziesz lepszą ofertę, której nie będziemy w stanie pobić lub jeżeli zmieni się Twoja koncepcja, to bez ponoszenia żadnych kosztów, możesz rozwiązać z nami umowę o współpracy.

30 dni na odstąpienie od umowy.

30 dni na odstąpienie od umowy.

Lubimy jasne i proste zasady współpracy, dlatego też nasze umowy nie zawierają kar umownych, a każda dodatkowa opłata musi zostać najpierw przez Ciebie zatwierdzona.

Żadnych ukrytych kosztów podczas współpracy.

Żadnych ukrytych kosztów podczas współpracy.

Jeżeli masz już ofertę innej firmy rozliczającej, prześlij ją do nas, a my postaramy się dać Ci lepszą cenę lub lepsze warunki.

Możesz z nami negocjować.

Możesz z nami negocjować.

Tomasz

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Ludzie, którzy doskonale rozumieją obecne problemy firm transportowych. Kancelaria ta rozlicza naszych kierowców. Od kiedy z nimi współpracujemy, znalazły się nawet oszczędności w firmie, za to my mamy więcej czasu na zarabianie pieniędzy. Pozdrawiam i do zobaczenia w wkrótce.

Janusz

Prowadzę firmę transportową i współpracowałem już z wieloma firmami rozliczającymi, jednakże albo robiły to nieprawidłowo, albo czas rozliczeń był bardzo długi, a wypłaty 10. muszą iść dla moich kierowców. Dodatkowo chwalę sobie jasne zasady współpracy z tą firmą, nie jestem zaskakiwany żadnymi niespodziewanymi kosztami. Rzetelność firmy zweryfikowały już kontrole inspekcji transportu i inspekcji pracy, które wypadły dobrze.

Damian

Współpracuję z tą kancelarią już 2 lata w zakresie rozliczania czasu pracy, wszystko zawsze jest na czas. Potwierdzeniem ich profesjonalizmu są kontrole inspekcji transportu i inspekcji pracy, które przeszliśmy bez problemu i bez uszczerbku na naszych finansach.

Co mówią o nas Klienci?

Tylko pozytywne doświadczenia

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Formularz

kontaktowy

transclient.pl

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Zapisz się do naszego newslettera i bądź z na bieżąco!

Zostaw nam swój e–mail by stale otrzymywać najważniejsze informacje branżowe.

Twój e-mail:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Administratora TransClient Grzegorz Szyperski w celu przesyłania na podany przez mnie adres e-mail subskrybowanego Newslettera.*

Wielokrotny wybór

Znam treść klauzuli informacyjnej, w tym celu i sposobu przetwarzania danych osobowych oraz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie.*

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Nie wpisano adresu e-mail

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą?

ZAPYTAJ O OFERTĘ

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które  chętnie wykorzystujemy we współpracy z Klientem.

Dowiedz się o nas więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj nasze usługi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nazywam się Grzegorz Szyperski i jestem założycielem biura TransClient.

Biuro TransClient  założyłem z myślą o firmach poszukujących specjalistycznego wsparcia w zakresie rozliczania wynagrodzeń i czasu pracy kierowców. Swoje doświadczenie zdobywałem jako wieloletni biegły sądowy w zakresie czasu pracy kierowców oraz przez przeszło dziesięć lat pracując na stanowisku Inspektora Transportu Drogowego. W moim dorobku jest kilkadziesiąt opinii wydanych na potrzeby postępowań sądowych, których przedmiotem był czas pracy i wynagrodzenia kierowców.  Pomysł stworzenia biura zrodził się z zapotrzebowania rynku transportowego na specjalistyczną wiedzę związaną z czasem pracy kierowców.  Odpowiedzią na sygnały dopływające ze strony środowiska przewoźników była decyzja o założeniu biura – wspierającej działalność firm transportowych. Kompleksowa oferta, specjalistyczna wiedza oraz 100% zaangażowania to cechy, które najczęściej przytaczają moi Klienci gdy pytam ich, dlaczego wybrali akurat moją firmę. Głównym moim celem jest przede wszystkim satysfakcja Klienta. Aby ją osiągnąć,  angażuje jedynie najlepszych specjalistów z dziedziny czasu pracy, kadr i transportu drogowego. Współpracujący ze mną fachowcy to prawdziwi eksperci w swojej branży; osoby znające realia rynku, zorientowane w problematyce transportowej, posiadające doświadczenie zdobyte nie tylko w sektorze prywatnym, ale i w instytucjach państwowych.

Przeprowadzam moich Klientów krok po kroku przez zawiłości prawne, tak, aby nie musieli tracić czasu na skomplikowaną, usianą pułapkami biurokrację.

Transclient

Krótko o nas

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

NAPISZ