Delegacje i płace minimalne w UE 


Oferujemy Ci usługę kompleksowego rozliczania podróży służbowych Twoich kierowców. W ramach usługi dostosujemy stawki wynagrodzeń za podróż służbową w prawidłowy sposób, tak aby firma ponosiła realne koszty związane ze służbowym wyjazdem pracownika, z uwzględnieniem jej sytuacji finansowej oraz uzgodnień zawartych między kierowcą a właścicielem. Poprawne rozliczanie wynagrodzenia za podróż służbową daje możliwość ograniczenia dopłat do płac minimalnych, które obowiązują w krajach UE. Raport szczegółowego rozliczenia wyjazdu służbowego jest przygotowywany na podstawie karty kierowcy oraz GPS lub raportu przekroczenia granic. Świadczona przez nas usługa nie tylko pozwoli uniknąć roszczeń ze strony kierowców, ale zapewni klarowność i czytelność systemu rozliczania delegacji.

 

Jeśli masz pytania - napisz do nas.
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie

W naszej ofercie znajdziesz usługi polegające na rozliczaniu zagranicznych płac minimalnych i zgłaszaniu kierowców do odpowiednich platform. Dbamy też o to, aby każdy pracodawca miał dostęp do wszystkich dokumentów niezbędnych podczas kontroli drogowej, a także miał je w siedzibie swojej firmy. Dokumenty są przygotowywane zgodnie z wszystkimi wytycznymi ustalonymi przez kraje europejskie. 

 

Zadbamy o to, byś nie musiał się martwić biurokracją związaną z rozliczeniami płacy minimalnej kierowców. Często spełnienie obowiązku płacy minimalnej poszczególnych krajów UE nie ogranicza się do obowiązku wypłaty samego wynagrodzenia, lecz również do prowadzenia prawidłowej dokumentacji w celach kontrolnych. Wszelkiego rodzaju ewidencje, wypełnianie licznych dodatkowych formalności, wyliczenie  wynagrodzenia zgodnego z minimalną płacą w określonym kraju UE – tym wszystkim zajmie się nasze biuro. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obeznaniu w przepisach zapewniamy wykonanie usługi zgodnej z obowiązującym prawem, pozwalającej uniknąć komplikacji związanych ze zróżnicowaniem systemów płacy minimalnej obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.