Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

biuro@transclient.pl

500 700 275

TransClient

Grzegorz Szyperski

Oferta

I inne ważne linki

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Delegacje i płace minimalne w UE

Profesjonalne szkolenia

Odwołania od kar i mandatów

Przygotowanie do kontroli ITD/PIP

Konsultacje branżowe

Przedstawiciel Francja/Włochy

Blog

Dzielimy się wiedzą

Rozliczenia kierowców 

Dlaczego My?

Wiemy, jak ważny jest czas w transporcie, dlatego też nie zwalniamy i gwarantujemy Ci, że w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych otrzymasz od nas komplet dokumentów niezbędnych do wypłaty wynagrodzenia swoim kierowcom.

Krótki czas realizacji maks. 3 dni robocze. 

Krótki czas realizacji maks. 3 dni robocze. 

Jako właścicielowi firmy łatwiej jest mi zrozumieć Twoje problemy związane z działalnością transportową i łatwiej znaleźć ich rozwiązanie. Indywidualne podejście do klienta nie jest dla nas tylko wyświechtanym sloganem, a fundamentem działania naszej firmy.

Zawsze rozmawiasz z właścicielem biura TransClient.

Zawsze rozmawiasz z właścicielem biura TransClient.

Jeżeli w ciągu 30 dni od podpisania umowy znajdziesz lepszą ofertę, której nie będziemy w stanie pobić lub jeżeli zmieni się Twoja koncepcja, to bez ponoszenia żadnych kosztów, możesz rozwiązać z nami umowę o współpracy.

30 dni na odstąpienie od umowy.

30 dni na odstąpienie od umowy.

Lubimy jasne i proste zasady współpracy, dlatego też nasze umowy nie zawierają kar umownych, a każda dodatkowa opłata musi zostać najpierw przez Ciebie zatwierdzona.

Żadnych ukrytych kosztów podczas współpracy.

Żadnych ukrytych kosztów podczas współpracy.

Jeżeli masz już ofertę innej firmy rozliczającej, prześlij ją do nas, a my postaramy się dać Ci lepszą cenę lub lepsze warunki.

Możesz z nami negocjować.

Możesz z nami negocjować.

Tomasz

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Ludzie, którzy doskonale rozumieją obecne problemy firm transportowych. Kancelaria ta rozlicza naszych kierowców. Od kiedy z nimi współpracujemy, znalazły się nawet oszczędności w firmie, za to my mamy więcej czasu na zarabianie pieniędzy. Pozdrawiam i do zobaczenia w wkrótce.

Janusz

Prowadzę firmę transportową i współpracowałem już z wieloma firmami rozliczającymi, jednakże albo robiły to nieprawidłowo, albo czas rozliczeń był bardzo długi, a wypłaty 10. muszą iść dla moich kierowców. Dodatkowo chwalę sobie jasne zasady współpracy z tą firmą, nie jestem zaskakiwany żadnymi niespodziewanymi kosztami. Rzetelność firmy zweryfikowały już kontrole inspekcji transportu i inspekcji pracy, które wypadły dobrze.

Damian

Współpracuję z tą kancelarią już 2 lata w zakresie rozliczania czasu pracy, wszystko zawsze jest na czas. Potwierdzeniem ich profesjonalizmu są kontrole inspekcji transportu i inspekcji pracy, które przeszliśmy bez problemu i bez uszczerbku na naszych finansach.

Co mówią o nas Klienci?

Tylko pozytywne doświadczenia

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Formularz

kontaktowy

transclient.pl

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Zapisz się do naszego newslettera i bądź z na bieżąco!

Zostaw nam swój e–mail by stale otrzymywać najważniejsze informacje branżowe.

Twój e-mail:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Administratora TransClient Grzegorz Szyperski w celu przesyłania na podany przez mnie adres e-mail subskrybowanego Newslettera.*

Wielokrotny wybór

Znam treść klauzuli informacyjnej, w tym celu i sposobu przetwarzania danych osobowych oraz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie.*

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Nie wpisano adresu e-mail

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą?

ZAPYTAJ O OFERTĘ

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY

Jeśli masz pytania - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Delegacje i płace minimalne w UE 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznaj nasze pozostałe usługi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oferujemy Ci usługę kompleksowego rozliczania podróży służbowych Twoich kierowców. W ramach usługi dostosujemy stawki wynagrodzeń za podróż służbową w prawidłowy sposób, tak aby firma ponosiła realne koszty związane ze służbowym wyjazdem pracownika, z uwzględnieniem jej sytuacji finansowej oraz uzgodnień zawartych między kierowcą a właścicielem. Poprawne rozliczanie wynagrodzenia za podróż służbową daje możliwość ograniczenia dopłat do płac minimalnych, które obowiązują w krajach UE. Raport szczegółowego rozliczenia wyjazdu służbowego jest przygotowywany na podstawie karty kierowcy oraz GPS lub raportu przekroczenia granic. Świadczona przez nas usługa nie tylko pozwoli uniknąć roszczeń ze strony kierowców, ale zapewni klarowność i czytelność systemu rozliczania delegacji.

W naszej ofercie znajdziesz usługi polegające na rozliczaniu zagranicznych płac minimalnych i zgłaszaniu kierowców do odpowiednich platform. Dbamy też o to, aby każdy pracodawca miał dostęp do wszystkich dokumentów niezbędnych podczas kontroli drogowej, a także miał je w siedzibie swojej firmy. Dokumenty są przygotowywane zgodnie z wszystkimi wytycznymi ustalonymi przez kraje europejskie.

Zadbamy o to, byś nie musiał się martwić biurokracją związaną z rozliczeniami płacy minimalnej kierowców. Często spełnienie obowiązku płacy minimalnej poszczególnych krajów UE nie ogranicza się do obowiązku wypłaty samego wynagrodzenia, lecz również do prowadzenia prawidłowej dokumentacji w celach kontrolnych. Wszelkiego rodzaju ewidencje, wypełnianie licznych dodatkowych formalności, wyliczenie  wynagrodzenia zgodnego z minimalną płacą w określonym kraju UE – tym wszystkim zajmie się nasze biuro. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obeznaniu w przepisach zapewniamy wykonanie usługi zgodnej z obowiązującym prawem, pozwalającej uniknąć komplikacji związanych ze zróżnicowaniem systemów płacy minimalnej obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.

Transclient

Delegacje i płace minimalne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

NAPISZ